OCI Object Storage File System (1.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
