OCI Object Storage File System (1.1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Region
km: តំបន់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
