OCI Object Storage File System (1.1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Region
lv: Reģions

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Media
lv: Multivide

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Configured
lv: Konfigurēts
