OCI Object Storage File System (1.1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Configurações

en: Region
pt: Região

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Media
pt: Mídia

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Found
pt: Encontrado

en: Installed
pt: Instalado

en: Not configured
pt: Não configurado

en: File copy failed.
pt: A cópia do arquivo falhou.

en: Region: @region
pt: Região: @region
