OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Region
bg: Област на сайта

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Media
bg: Медия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
