OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
