OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Settings
ja: 設定

en: Region
ja: リージョン

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Media
ja: メディア

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Found
ja: 検出

en: Validate
ja: 確認

en: Installed
ja: インストール済み

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Access Key ID
ja: アクセスキー ID

en: Secret Access Key
ja: シークレットアクセスキー
