OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
