OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
