OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Settings
sv: Inställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Found
sv: Hittad

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Installed
sv: Installerad

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Bucket
sv: Hink

en: File copy failed.
sv: Kopieringen av filen misslyckades.
