OCI Object Storage File System (1.1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Region
vi: Vùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Media
vi: Phương tiện

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Not configured
vi: Không được cấu hình
