OCI Object Storage File System (1.1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Region
et: Regioon

en: Not found
et: Ei leitud

en: Media
et: Meedia

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Found
et: Leitud

en: Installed
et: Paigaldatud
