OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Region
fi: Alue

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Found
fi: Löydetty

en: Installed
fi: Asennettu

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: File copy failed.
fi: Tiedoston kopiointi epäonnistui.
