OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Region
fr: Région

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Media
fr: Média

en: Not installed
fr: Non installé

en: Found
fr: Trouvé

en: Authentication mode
fr: Mode d'authentification

en: Validate
fr: Valider

en: Installed
fr: Installé

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Configured
fr: Configuré

en: Bucket
fr: Ensemble

en: File copy failed.
fr: La copie du fichier a échoué.

en: Region: @region
fr: Région : @region
