OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Region
mn: Бүс

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
