OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Settings
nl: Instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Found
nl: Gevonden

en: Validate
nl: Valideren

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: File copy failed.
nl: Het kopiëren van het bestand is niet geslaagd.

en: Region: @region
nl: Regio: @region
