OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Found
pl: Znaleziono

en: Validate
pl: Walidacja

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Configured
pl: Skonfigurowane
