OCI Object Storage File System (1.1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Media
th: สื่อ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง
