OCI Object Storage File System (1.1.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
