OCI Object Storage File System (1.1.6) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Settings
uk: Налаштування

en: Region
uk: Область

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Media
uk: Медіа

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Found
uk: Знайдено

en: Validate
uk: Перевірити

en: Installed
uk: Встановлено

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Direct URL
uk: Пряма посилання

en: Configured
uk: Налаштовано

en: AWS SDK for PHP
uk: AWS SDK для PHP

en: File copy failed.
uk: Копіювання файла не виконано.

en: Region: @region
uk: Область: @region
