OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Media
cs: Média

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Validate
cs: Validovat

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Not configured
cs: Nenastaveno
