OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Found
da: Fundet

en: Installed
da: Installeret

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Configured
da: Konfigureret
