OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Region
el: Περιοχή

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Media
el: Μέσα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί
