OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
