OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Settings
hr: Postavke

en: Region
hr: Regija

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Media
hr: Mediji

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
