OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Region
ms: Kawasan

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Installed
ms: Terpasang
