OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Region
fa: ناحیه

en: Media
fa: رسانه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده
