OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Region
ro: Regiune

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Found
ro: Găsite

en: Installed
ro: Instalat
