OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Media
sk: Médiá

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Found
sk: Nájdené

en: Authentication mode
sk: Mód autentifikácie

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Installed
sk: Inštalované

en: Not configured
sk: Nenastavené
