OCI Object Storage File System (1.1.7) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
