OCI Object Storage File System (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
