OCI Object Storage File System (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Media
hi: मीडिया

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Found
hi: मिला

en: Installed
hi: संस्थापित
