Octavia (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
