Octavia (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: all
ar: الكل

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: User
ar: المستخدم

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
