Octavia (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: all
gl: todos

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: User
gl: Usuario/a

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio
