Octavia (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: all
hu: mind

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: User
hu: Felhasználó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Bottom
hu: Alja

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: mobile
hu: mobil

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje
