Octavia (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: all
is: allt

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: User
is: Notandi

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
