Octavia (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
