Octavia (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
