Octavia (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
