Octavia (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
