Octavia (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: all
lt: visi

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: User
lt: Narys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
