Octavia (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: User
nn: Brukar

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Highlighted
nn: Utheva
