Octavia (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: mobile
ps: موبایل
