Octavia (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: all
se: buot

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji
