Octavia (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
