Octavia (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Bottom
sr: Дно

en: Footer
sr: Подножје

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Branding
sr: Брендирање

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
