Octavia (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Help
ur: مدد

en: User
ur: صارف

en: Header
ur: ہیڈر
