Octavia (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
