Octavia (8.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: User account menu
bs: Korisnički meni
